Deutsche Kleiderstiftung
Deutsche Kleiderstiftung

Osoby kontaktowe

Sprawy polityczne, zarządzanie

Ulrich Müller tel. 05351 52354-0 Telefon alarmowy: 01578 3835000 mueller@kleiderstiftung.de

Administracja i sekretariat

Verena Nagelmüller tel. 05351 52354-0 nagelmueller@kleiderstiftung.de

Andrea Wiechers-Isensee tel. 05351 52354-0 wiechers-isensee@kleiderstiftung.de

Public relations, prasa, wizyty i wykłady

Markus Böck tel. 05351 52354-15 boeck@kleiderstiftung.de

Lena Kluge tel. 05351 52354-13 kluge@kleiderstiftung.de

Planowanie zbiórek, opieka nad darami rzeczowymi

Susanne Meier tel. 05351 52354-18 meier@kleiderstiftung.de

Zbiórka zbiorów, dyspozycja

Christine Crackau tel. 05351 52354-16 crackau@kleiderstiftung.de

Mike Festerling tel. 05351 52354-20 festerling@kleiderstiftung.de

Ruchmiędzymiastowy Telefon 01578 3835004 lub 01578 3835005

Ruch lokalny Telefon 01578 3835002

Personel i finanse

Gudrun Korf tel. 05351 52354-12 korf@kleiderstiftung.de

Stefanie van Straten tel. 05351 52354-17 straten@kleiderstiftung.de